LiveZilla Live Help
عضویت افتخاری | انجمن مولتیپل اسکلروزیس استان مرکزی

عضویت افتخاری

Post-20

انجمن بیماران ام اس استان مرکزی همانند هر سازمان مردم نهاد دیگری، هویت و جایگاه اجتماعی خود را از اعضای افتخاریش کسب می نماید و یکی از بزرگترین سرمایه های انجمن و از پایه های اصلی آن محسوب می شوند.

عضو افتخاری انجمن فردی است که بدون هیچ چشم داشتی و بدون دریافت هیچگونه وجهی، به صورت داوطلبانه و خیر خواهانه مسئولیت انجام کاری مرتبط با انجمن را بر عهده می گیرد و در آن زمینه در راستای نیازهای انجمن به فعالیت می پردازد.

این افراد با انجام کارهای داوطلبانه به جمع خانواده بزرگ حامیان انجمن می پیوندند و با فعالیت های خود کمک بزرگ و شایانی به این انجمن در جهت یاری رساندن و حمایت گسترده  و بهتری از این بیماران عزیز، که دارای مشکلات مختلفی از قبیل روحی، جسمی، مادی و خانوادگی می باشند، خواهند کرد.

همچنین برای بیان جایگاه والا و مهم اعضای افتخاری در نگاه مدیریت انجمن می توان به این نکته اشاره کرد که بنیانگذار این انجمن، اعضای هیئت مدیره، پزشک افتخاری انجمن، وکیل افتخاری انجمن و همچنین تمامی پرسنل زحمتکش این انجمن به صورت افتخاری و داوطلبانه در انجمن ام اس استان مرکزی به فعالیت می پردازند.

معرفی بخش هایی که می توانید به ما کمک کنید.

۱- مشاوره:

این بخش یکی از مهمترین بخش های انجمن است. اگر شمار دارای تحصیلات مددکاری می باشید و یا علاقه مند به ارائه ی خدمات مشاوره ای به بیماران و یا خانواده های آنها هستید، می توانید در این بخش به فعالیت بپردازید.

شما می توانید به دو صورت با بخش مشاوره انجمن همکاری نمائید،

۱- بخش مشاوره سایت

۲- مشاوره حضوری بیماران (در ساختمان انجمن و یا در محل کار شما طبق هماهنگی با بخش مشاوره انجمن)

زمانی که شما علاقه مندی خود را برای فعالیت در این زمینه را اعلام می کنید، از طریق انجمن با شما تماس گرفته می شود و مسئول بخش مشاوره با شما قرار ملاقاتی می گذارد. پس از بررسی توانایی های شما و میزان آشنایی تان با این بیماران و مشکلاتشان، شما عضو افتخاری ما می شود و در این بخش به فعالیت خواهید پرداخت.

۲- امور گرافیکی و رایانه ای:

شما می توانید با بیان توانایی ها و مهارت هایتان در این امور، به عضویت این واحد در آیید. شما می بایست نمونه ای از کارها و یا توانمندیهایتان را برای ما ارسال نمائید. پس از بررسی مهارت ها و توانایی های شما توسط مسئولین مربوطه، شما به عضویت این بخش در می آیید.

۳- حضور در نمایشگاه ها و برگزاری همایش ها:

همواره نیکوکاران و حامیان انجمن، از ما جهت حضور در نمایشگاه ها و جشنواره ها که برگزار می کنند، دعوت به عمل می آورند. در این مورد انجمن با برپایی غرفه ای به معرفی انجمن و پخش بروشورهای اطلاع رسانی می پردازد.

همچنین با کمک و همکاری ارگان ها، ادارات، دانشگاه ها و مدارس اقدام به برگزاری همایش های اطلاع رسانی در مورد این بیماری صورت می گیرد. که این امر با تلاش و پیگیری مسئولین این مراکز و افراد مذاکره کننده با آنها به وقوع می پیوندد.

شما به دو نخو می توانید در این زمینه با ما همکاری نمائید،

۱- مقدمات برپایی غرفه انجمن در جشنواره و یا نمایشگاهی را فراهم کنید.

۲- مقدمات برگزاری همایش و یا سمیناری در سازمانها و مراکز مختلف را فراهم کنید.

۴- امور هنری و جشن های خیریه:

شما می توانید با برگزاری جشنواره ها، کنسرت، جشن، گالری هنری، بازار خیریه، مسابقات و … به نفع بیماران ام اس استان مرکزی، به ما کمک شایانی کنید. در صورت تمایل می توانید در این بخش عضو شوید.

شما به دو نحو می توانید در این زمینه با ما همکاری نمایید،

۱- مقدمات برپایی این برنامه ها را فراهم کنید.

۲- آمادگی خود جهت فعالیت و کمک به برگزاری این برنامه ها و زمینه ی همکاری تان را اعلام کنید.

۵- نقلیه:

شما می توانید پس از عضویت در این بخش با هماهنگی با انجمن، چند ساعت در هفته به امور نقلیه ی انجمن کمک کنید که با این امر باعث می شوید در هزینه های این بخش صرفه جویی چشم گیری حاصل شود.

۶- خبرنگاری و نویسندگی:

شما می توانید با ارسال نمونه ای از آثارتان و حتی الامکان رزومه خود، درخواست عضویت خود را در این بخش اعلام کنید. پس از بررسی مهارت های شما توسط روابط عمومی انجمن شما به عضویت تیم خبرنگاری، نویسندگی انجمن در می آیید.

۷- دیگر مهارتها:

اگر دارای توانایی و مهارتی می باشید که در دسته های بالا نیامده است، در فرم داوطلبی این گزینه را انتخاب کنید و مهارت خود او نحوه ی همکاریتان با ما را توضیح دهید.

درخواست عضویت افتخاری