LiveZilla Live Help
قوانین تالار
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #139
  مصطفی صوفیمصطفی صوفی
  سرپرست کل

  از تمام دوستان عزيز تقاضا مي شود كه قوانين تالار را رعايت كنند.

  قوانین شامل موارد زیر است:
  1-از گذاشتن مطالبی که خارج از شئن یک ایرانی است خودداری کنید.
  2-در صورت مشاهده هر گونه توهین، تمسخر و … به مدیریت اطلاع دهید در صورتی که خود کاربر بخواهد با شخص خاطی برخورد کند با هر دو طرف قضیه مطابق شرایط برخورد خواهد شد.
  3-استفاده از الفاظ رکیک،توهین و یا بحث در باره ی مسائل زشت و زننده خارج از محدوده ی قوانین این تالار است.در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
  4-وارد شدن به مباحث سیاسی در تالار گفتان، گذاشتن مطالب، پاسخ و هر گونه اشاره به موضوعاتی که مربوط به مسائل فرهنگی،مذهبی (دینی و اعتقادی)، سیاسی، اجتماعی، ملی و بین المللی است ممنوع است و با فرد خاطی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم با مسدود شدن IP مواجه خواهد شد.
  5-تالار جهت سهولت دسترسی اعضا دسته بندی شده ، برای ارسال مطلب جدید از شاخه و بخش مناسب استفاده کنید.
  6-استفاده از عنوان هایی نا مرتبط به مطلب ارسال شده ممنوع است. در انتخاب عنوان دقت لازم را به عمل بیاورید، در غیر این صورت مطلب مورد نظر حذف خواهد شد.
  7-از گذاشتن تاپیک هایی بدون بار علمی یا مطالب غیر مفید که صرفا جنبه ی تبلیغات سایت ، مکان و یا موضوعی خاص را دارند به شدت ممانعت به عمل خواهد آمد.
  8- از بحثهایی که به موضوع تاپیک مربوط نیست بپرهیزید.
  9- از ایجاد تاپیکهای تکراری خودداری کنید.

  کاربران موظفند که قوانین فوق را به درستی رعایت نمایند و در صورت عدم رعایت، مدیران این اختیار را دارند که برخورد لازم را (مسدود سازی نام کاربری، لغو عضویت، مسدود سازی آی پی) مطابق با شرایط انجام دهند. همچنین احترام به تذکزات همه مدیران سایت لازم و ضروری است

  در صورتی که مشکلی در سایت یا مدیریت وجود داشت کاربران می توانید از طریق راههای ارتباطی با مدیران مسئول ارتباط برقرار کنند.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.